Sylwester w Maddalenie


Aktualności9 grudnia 2021

Spędź z nami niezapomnianą noc Sylwestrową

Wierzymy, że we Wrocławiu jest miejsce i przestrzeń na organizację Sylwestra absolutnie wyjątkowego. W intymnym, bardzo prywatnym gronie (tylko 30 par), z menu degustacyjnym przygotowanym w oparciu o najwyższej jakości produkty, muzyką na żywo, parkietem tanecznym i bufetem, w którym znajdziecie Państwo ostrygi, ośmiornice i inne świeże owoce morza, wołowinę i sery najwyższej jakości.

Usadowimy wszystkich Państwa na przeszklonym, pięknym tarasie Maddaleny, zawieszonym bezpośrednio nad Odrą, z emblematycznym wręcz widokiem na rozświetlony gmach Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wewnątrz restauracji natomiast przygotujemy muzykę na żywo, parkiet taneczny i bufet bez ograniczeń.

Serwowane do stolików menu degustacyjne ze względu na niewielką liczbę zaproszonych osób będzie niezwykle dopracowane. I pod względem smakowym i wizualnym.

Zaprosimy Państwa na wyjątkową podróż po arkanach kuchni europejskiej, ale też z muzyką na żywo, parkietem i kieliszkiem szampana.

W noc Sylwestrową zaśpiewa specjalnie dla Państwa Wojtek Kiełbasa. Wojtka chyba nikomu we Wrocławiu nie trzeba przedstawiać. Młody artysta, który swoją przygodę z gitarą zaczął około 8 lat temu, występuję nie tylko we wrocławskich i nie tylko wrocławskich klubach, ale również zachwyca występami na wrocławskim Rynku. W Maddalenie w czasie Sylwestra na pewno nie zabraknie utworów Eda Sheerana, Johna Mayera, zespołu Coldplay, ale też prawdziwej klasyki – Erica Claptona czy Johna Lennona. Wojtek wplecie w swój sylwestrowy występ również utwory ze swojej autorskiej płyty „Relacje”. Co cechuje Wojtka? Na pewno wspaniały kontakt z publiką i charyzma na scenie.

Znacie nas Państwo. Będzie z klasą, profesjonalnie, z wyjątkowym menu, ale też swobodnie, niezobowiązująco i po prostu dobrze.

Bo to Państwo jesteście najważniejszymi aktorami Sylwestra.

———————–

Zapraszamy do rezerwacji stolików na sylwestra mailowo pod adresem restauracja@lamaddalena.pl, bądź telefonicznie pod numerem telefonu +48 603 288 100
 
<