Sylwester w Maddalenie


Aktualności17 listopada 2022

Przywitaj Nowy Rok z pięknymi widokami – nie tylko na przyszłość

Koszt za osobę to 900 zł.

Wierzymy, że we Wrocławiu jest miejsce i przestrzeń na organizację Sylwestra absolutnie wyjątkowego. W intymnym, bardzo prywatnym gronie, nadzwyczajnym menu degustacyjnym, muzyką na żywo, parkietem tanecznym i bufetem, w którym znajdziecie Państwo ostrygi, ośmiornice i inne świeże owoce morza, najwytworniejszą dziczyznę i sery najwyższej jakości.

Usadowimy wszystkich Państwa na przeszklonym, pięknym tarasie Maddaleny, zawieszonym bezpośrednio nad Odrą, z najbardziej romantycznym widokiem we Wrocławiu i nie tylko we Wrocławiu na rozświetlony gmach Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wewnątrz restauracji przygotujemy muzykę na żywo, parkiet taneczny i bufet bez ograniczeń.

Serwowane do stolików menu degustacyjne ze względu na niewielką liczbę zaproszonych osób będzie niezwykle dopracowane. I pod względem smakowym i wizualnym.

Zaprosimy Państwa na wyjątkową podróż po arkanach kuchni europejskiej, ale też z muzyką na żywo, parkietem i kieliszkiem szampana.

Znacie nas Państwo. Będzie z klasą, profesjonalnie, z wyjątkowym menu, ale też swobodnie, niezobowiązująco i po prostu dobrze.

———————–

Zapraszamy do rezerwacji stolików na sylwestra mailowo pod adresem restauracja@lamaddalena.pl, bądź telefonicznie pod numerem telefonu +48 603 288 100
 
<