La Maddalena wśród najlepszych


Blog1 kwietnia 2021

Z gali Gault&Millau, żółtego przewodnika po najlepszych restauracjach na świecie znów wracamy z tarczą. Kolejny rok znaleźliśmy się w tym zaszczytnym gronie uzyskując w najnowszym przewodniku dwie czapki, co stawia nas wśród najlepszych. To wielka duma. Ale i zobowiązanie. 

Gault&Millau

To nie jest łatwy rok. Obarczony przeprowadzką restauracji z Dzielnicy Czterech Wyznań nad Bulwary Odrzańskie, związanym z tym stresem, potrzebą czasu, którego nie było, by osiąść i się zadomowić w nowej przestrzeni. Od początku bowiem działaliśmy na żywym organizmie.

1 czerwca zamknęliśmy starą Maddalenę przy ul. Włodkowica, by równo tydzień później, 8 czerwca, bez szyldu, bez wielkiego rozgłosu otworzyć ją na nowo, w pięknym miejscu przy ul. Pomorskiej 1.

Skąd wiemy, że się udało? Od Was Kochani. Nasi Drodzy Goście Dziękujemy za zaufanie i za to, że udaliście się w tą podróż razem z nami i tak często odwiedzacie nas w naszej nowej przestrzeni. Wiemy, że się udało, bo rozmawiamy z Wami i przysłuchujemy się Waszym uwagom i sugestiom. Znalezienie się w żółtym przewodniku kolejny rok z rzędu, tym razem otrzymując aż dwa punkty więcej to kolejny dowód, że droga, którą obraliśmy jest właściwa.Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach. Mamy tu jeszcze dużo pracy do wykonania. Nie zawiedziemy Państwa oczekiwań. 

 
<