The Macallan Estate Dinner w Między Mostami


Bez kategorii24 stycznia 2024

Zanim zaprezentujemy menu na Walentynki, o które tak dopytujecie chcemy zaprosić Was na wyjątkową kolację do Między Mostami, naszego nowego miejsca usytuowanego na bulwarach Odrzańskich.

To będzie Pierwsza kolacja degustacyjna w naszym nowym miejscu.

Już 9 lutego. Na kilka dni przed Dniem Zakochanych. Tego dnia w piątek chcemy zaprosić Państwa na kolację przygotowaną przez trzech znakomitych szefów kuchni połączoną z degustacją starannie wyselekcjonowanych, najznamienitszych win oraz whisky z destylarni The Macallan, jednej z najbardziej uznanych w świecie.

Specjalnie na tę okazję otworzymy dla Państwa m.in. whisky The Macallan 25YO Sherry Cask. Ale nie tylko. Emocji kulinarnych dostarczy Państwu Łukasz Budzik, szef kuchni restauracji Między Mostami i konceptu degustacyjnego Most, Paweł Sowa, Szef Kuchni restauracji w destylarni The Macallan i Paweł Kaszubski, szef kuchni La Maddalena Restauracja. Będziecie mieli Państwo niepowtarzalną okazję do skosztowania potraw z menu skomponowanego przez Szefów a dania z menu degustacyjnego nawiążą do procesu produkcji wyśmienitych trunków The Macallan.

The Macallan to destylarnia znana absolutnie na całym świecie. Mało kto jednak wie, że szefem kuchni restauracji, znajdującej się w destylarni jest wrocławianin, Paweł Sowa. Stąd też pomysł organizacji wieczoru The Macallan Estate Dinner właśnie między mostami we Wrocławiu.

————————————————–

Dania z menu będą oparte o filozofię 'whisky cuisine’, czyli wprost nawiążą do procesu produkcji „szkockiego złota”. Jest to ukłon nie tylko w stronę uważnego, wieloletniego procesu produkcji cenionej na całym świecie whisky, ale również najwyższej jakości składników, a także sile lokalnych tradycji.

Partnerem kolacji został Bentley.

W ramach tego wydarzenia wcześniej w Polsce, destylarnia The Macallan organizowała podobne wieczory w restauracji ARCO by Paco Pérez w Gdańsku i w restauracji Kuk Restaurant by Maciej Majewski w Warszawie.

Czas na Wrocław!

________________

𝗪𝗶𝗲̨𝗰𝗲𝗷 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗻𝗮 𝘁𝗲𝗺𝗮𝘁 𝘄𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮: Pierwsza kolacja degustacyjna w Między Mostami. The Macallan Estate Dinner

𝗥𝗲𝘇𝗲𝗿𝘄𝗮𝗰𝗷𝗲 𝘀𝘁𝗼𝗹𝗶𝗸𝗼́𝘄: +48 733 694 444 | kontakt@miedzy-mostami.pl

________________

𝗗𝗮𝘁𝗮 𝗶 𝗰𝘇𝗮𝘀: 09 luty, godzina 18:30

𝗖𝗲𝗻𝗮: 599 PLN/os. Cena obejmuje kolację oraz wyjątkowy pairing wina i whisky.

Zapraszamy

zespół La Maddalena Restauracja i Między Mostami

 
<