Zestawy upominkowe


Aktualności30 listopada 2020

Zestawy upominkowe

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym roku 8 rożnych, nietuzinkowych i bardzo oryginalnych zestawów upominkowych, którymi możecie Państwo obdarować swoich pracowników bądź partnerów biznesowych. 

W zależności od ceny zestawu (od 95 zł do 1500 zł) znajdziecie Państwo w naszych upominkach pate z wątróbek drobiowych naszej produkcji z borowikami, powidła śliwkowe z czekoladą, wino bądź inny, alkohol z półki premium a także vouchery na kolację dla dwojga do wykorzystania w restauracji La Maddalena.

Nasze zestawy upominkowe również świetnie sprawdzą się jako prezent pod choinkę dla Państwa najbliższych. Pate naszej produkcji, powidła śliwkowe i wino to niezastąpiona propozycja na długie zimowe wieczory. Natomiast voucher z długim terminem ważności obdarowani przez Państwa szczęśliwcy będą mogli wykorzystać, jak już wszyscy wrócimy do naszych prostych przyjemności. Rozkoszowania się dobrym jedzeniem, odwiedzania naszych ulubionych restauracji, podróżowania w nasze ulubione miejsca. Do kolekcjonowania dobrych wspomnień ❤

Zestawy świąteczne

Nasze zestawy upominkowe możecie Państwo odebrać osobiście na naszym stoisku bożonarodzeniowym znajdującym się na otwartym dla wszystkich zawieszonym bezpośrednio nad Odrą tarasie. Możemy je również Państwu zawieźć pod wskazany adres.

Przy zamówieniach powyżej 10 prezentów, zaproponujemy rabat.

Zamówienia na zestawy prosimy składać telefonicznie,

pod numerem tel.

☎️603 288 100

bądź mailowo

📧restauracja@lamaddalena.pl Ceny oraz co wchodzi w skład każdego zestawu znajdziecie Państwo w komentarzach, pod niniejszym postem.

 
<