10. urodziny La Maddaleny


Bez kategorii22 listopada 2021

28 listopada zabierzemy Państwa w podróż. I zaprosimy na 10. urodziny Maddaleny.

Tak, La Maddalena Restauracja obchodzi w tym roku swoje dziesiąte urodziny. Nam samym aż trudno w to uwierzyć. Dekada!

Zależy nam bardzo, aby się z Państwem tego dnia spotkać. Powspominać. Ale przede wszystkim przygotować dla Was magiczny wieczór z muzyką na żywo, menu degustacyjnym i wine pairingiem.

Motywem przewodnim kolacji będą dzikie ryby i owoce morza.

Zaczynaliśmy od niewielkiej przestrzeni przy ul. Włodkowica na przepięknym, ale zrujnowanym patio Synagogi pod Białym Bocianem. Bez pieniędzy, ale z ogromną pasją, pomysłem i energią, by zrobić we Wrocławiu miejsce kultowe, jakościowe, punkt odniesienia wrocławskiej i nie tylko wrocławskiej gastronomii. Przede wszystkim jednak zależało nam na miejscu, które dla wielu z Was miało stać się Państwa ulubioną restauracją. Nie nam oceniać, czy się udało. Choć bardzo wierzymy, że tak właśnie jest.

Dla nas to 10 lat to jeden, bardzo długi rollercoaster z ogromną liczbą punktów zwrotnych, trudnych ale i pięknych chwil. Wielu rozmów, celebrowania Państwa tych ważnych i mniej ważnych chwil. Tych organizowanych na patio Synagogi pod Białym Bocianem i tych już na tarasie zawieszonym bezpośrednio nad Odrą z najbardziej romantycznym widokiem we Wrocławiu, na gmach Uniwersytetu Wrocławskiego.

Z wieloma z Was znamy się na Ty. Zdążyliście Państwo dość dobrze nas poznać. Lwia część zespołu Maddaleny jest przecież z nami prawie od początku istnienia restauracji. Uczcijmy 10. urodziny Maddaleny wspólnie.

My gwarantujemy wspaniały wieczór, Chef Maddaleny, Paweł Kaszubski odpowiednio dobrane menu degustacyjne, kelnerzy najlepszy z możliwych serwis, a Rafał, nasz szef sommelierów dobierze do kolacji najlepsze wina. Zadbamy o atmosferę i muzykę.

Państwa musimy jedynie poprosić o to, byście przyjęli nasze zaproszenie i dokonali rezerwacji stolika na ten dzień. Resztą zajmiemy się my ❤Do zobaczenia 28 listopada – zespół La Maddalena Restauracja

Psssst: Dziś chcemy Państwa zabrać w podróż dzięki poniższym zdjęciom. Spójrzcie proszę jak wiele się zmieniło, ale też jak Wroclaw [Wroclove] wzrastał przez te lata z nami, choć właściwiej byłoby napisać, jak my wzrastaliśmy razem z Państwem i Wrocławiem ❤

 
<