Wracamy do gry


Aktualności28 maja 2020

Szanowni Państwo, wraca normalność ❤

Właśnie poinformowano, że już od 30 maja, od najbliższego weekendu, nie będziecie musieli Państwo zakrywać ust ani nosa na otwartych przestrzeniach. Odetchniemy pełną piersią.

Wiele obostrzeń dotyczących gastronomii również odpada.

Przez lata pracy w gastronomii nauczyliśmy się, by wszystkie czynności, które mogą wpływać na komfort naszych Gości robić bezszelestnie. I w czasach pandemii tak też działamy. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo, bez uszczerbku na Waszym komforcie, atmosferze w restauracji i klimacie spędzania u nas czasu. Zaufajcie nam, robimy to dobrze. Robimy to od lat.

Chcemy Państwa zapewnić, iż dla nas najważniejszym na dziś zadaniem jest sprawić, abyście czuli się Państwo u nas po prostu dobrze. Z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa, ale przede wszystkim szczęśliwi.

Będziemy dezynfekować powierzchnie jak dotychczas, ale nie musimy tego przecież robić na Waszych oczach. Chcemy bowiem, aby wróciła normalność. Chcemy, abyście się Państwo czuli u nas swobodnie, chcemy zadbać o Wasz czas wolny, aby Wam nic nie przeszkadzało, nie martwiło, nie spędzało snu z powiek. Kwestie bezpieczeństwa zostawcie nam. Mamy wielką, przestronną restaurację, która mimo wszystko jest butikowa. Każdego dnia nie obsługujemy setek Gości a „jedynie” kilkudziesięciu. Możecie się czuć u nas bezpiecznie, ale przede wszystkim swobodnie, bez odczuwania na własnej skórze dziesiątek obostrzeń.

Robimy wszystko, abyście właśnie tak się u nas czuli. W magicznej enklawie spokoju i wytchnienia od zgiełku i hałasu miasta.

Serdecznie Was pozdrawiamy
zespół La Maddalena Restauracja

 
<