Obiad rodzinny na wynos i na dowóz


Blog2 kwietnia 2020

Szanowni Państwo, 

Na najbliższy czas przygotowaliśmy dla Państwa propozycje na wynos bądź na dowóz obiadów dla całej rodziny (dla dwóch bądź czterech osób). Pyszne, zbilansowane dania, a przede wszystkim bardzo proste, łatwe i szybkie w przyrządzeniu. To nasz cel🙏

Co należy zrobić? To proste. Wystarczy wybrać jedną z naszych propozycji „4-daniowego obiadu dla całej rodziny”. Nasi kucharze przygotują go w 85 proc. a następnie dania zapakują próżniowo. Do Państwa należeć będzie odebranie obiadu w restauracji przy ul. Pomorskiej 1 bądź dać nam znać, gdzie mamy dowieźć.

Spokojnie nadal możecie Państwo dojechać pod samą restaurację mostem Pomorskim od strony ul. Grodzkiej i Kazimierza Wielkiego.

W domu musicie Państwo otworzyć instrukcję od Chefa Kuchni i w 8 minut przygotować dania, które – zaufajcie nam – zachwycą tych najbardziej wymagających.

Nawet, jeśli jesteście Państwo największymi kulinarnymi laikami, z naszą pomocą przygotujecie przepyszny 4-daniowy obiad dla całej rodziny w 8 minut.

Na Państwa życzenie, dania możemy również przygotować na ciepło, od razu do wyłożenia na stół.

Chcemy, aby na Państwa stoły trafiały dania, które są zdrowe, pożywne, oparte na najlepszych jakościowo produktach. U nas nie ma dróg na skróty. A jako, że obecna sytuacja jeszcze trochę potrwa, chcemy dać Państwu wyjątkową alternatywę dla wszelkiej maści fastfoodu, który króluje we wszelkich ofertach na dowóz.

👉Warto jeść zdrowo. Warto jeść dania oparte na wyjątkowo jakościowych i zdrowych produktach👈

Cena za 4-daniowy obiad dla 2 osób to 149 zł.
Cena za 4-daniowy obiad dla 4 osób to 279 zł.

Miło nam będzie jeśli złożycie zamówienia dzień wcześniej. Ważna jest bowiem dla nas filozofia #lesswaste To da nam czas na przygotowanie zamówienia i spakowanie go próżniowo. Jeśli chcecie Państwo odebrać obiad tego samego dnia, najlepiej zamówić go do godz. 10:00.

Zamówienia najlepiej odbierać w Maddalenie przy ul. Pomorskiej 1 każdego dnia w godz. 13:00- 17:00
Jeśli chcecie później, po prostu napiszcie. Poczekamy😉

piszcie do nas na FB, IG, messenger
☎️603 288 100
⌨restauracja@lamaddalena.pl

Tutaj link do naszej oferty

 
<