Wielkanoc 2021


Aktualności19 marca 2021

Wielkanoc 2021

Nie stójcie w kolejkach, nie czekajcie na parkingu aż będziecie mogli wreszcie wejść do marketu i zrobić zakupy. Nie narażajcie siebie i bliskich na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Przygotowanie dań wielkanocnych zostawcie nam.

Bezgotówkowo, bez pośredników, bezpiecznie możecie to zrobić poprzez naszą stronę internetową: http://lamaddalena.pl/zamow/ Przygotujemy dania, zapakujemy je próżniowo, do Was należeć będzie jedynie rozpakowanie ich, odgrzanie części z nich z instrukcję obsługi od Chefa Kuchni i wyłożenie dań na stół wielkanocny. Dania będzie można odbierać osobiście w restauracji La Maddalena.

Jeśli będzie trzeba, zawieziemy. Sami, bez pośredników, tak aby mieć pewność co do wszystkich osób biorących udział w przygotowaniu i dostawie dań wielkanocnych.

Zamówienia można składać do 1 kwietnia. Odbiór możliwy będzie w piątek i sobotę 2 i 3 kwietnia. Jeśli będziecie chcieli odebrać swoje zamówienie wcześniej, po prostu dajcie znać. Na pewno się uda.

Piszcie do nas poprzez FB, IG, messenger Dzwońcie 603 288 100, bądź wyślijcie maila na adres restauracja@lamaddalena.pl.

Przygotujemy również pogotowie wielkanocne. W każdej chwili będziecie mogli zadzwonić i porozmawiać z naszym Chefem Kuchni bądź jego zastępcą jak przygotować dane dania.

Wspólnie przygotujemy najpyszniejsze święta wielkanocne. Zaufajcie nam. Będzie wyjątkowo.. I tak, to będą inne Święta Wielkanocne. W wielu domach bez gwaru dochodzącego z kuchni i wielopokoleniowych spotkań. Ale inne, znów nie znaczy gorsze.

Kochani, to będą Święta pełne nadziei. Na lepsze jutro. Miłości. Dbania o najbliższych, o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Święta refleksji. To będą też jedne z najpyszniejszych Świąt Wielkanocnych. Zadbamy o to!

 
<