Walentynki z kuchnią La Maddaleny


Aktualności30 listopada 2020

W Dzień Zakochanych przygotuj wspólnie z Szefem Kuchni wrocławskiej Maddaleny kolację marzeń dla swojej drugiej połowy<3

Przygotuj wspólnie z Szefem Kuchni wrocławskiej La Maddaleny – jednej z najbardziej rozpoznawalnych restauracji w Polsce – kolację marzeń dla swojej ukochanej bądź ukochanego.

Prawdziwie idealne połączenie.

To proste. Szef Kuchni przygotuje dla Ciebie i najbliższej Ci osoby kolację dla dwojga, którą w łatwy i szybki sposób wykończysz w domu w Dniu Zakochanych, 14 lutego. Proste, łatwe w przygotowaniu dania, które zachwycą nawet tych najbardziej wymagających foodies.

Cena kolacji dla dwojga z butelką prosecco to 300 zł.

Dania przygotowujemy my, Wam pozostaje jedynie wyciągnięcie dań z opakowań próżniowych, odpieczenie ich i zgodnie z instrukcją Szefa odpowiednie wyserwowanie na talerzach.

Do wyboru macie Państwo kolację wegetariańską bądź klasyczną. Nic nie stoi na przeszkodzie by jedno menu było wegetariańskie a drugie klasyczne.

Kolacja wegetariańska:

* Koper włoski / seler / jabłko w karmelu / grapefruit / koper

* Ravioli z wędzonym serem / młoda soja / por / migdał / pietruszka

* Tartaletka / biała czekolada / ananas z wanilią / melisa

Kolacja klasyczna:

* Krewetki / kalmar / ośmiornica / koper włoski / grapefruit / koper

* Filet z kaczki / pietruszki / gruszka z rozmarynem / orzech laskowy / demi glace  z nuta kawy

* Tartaletka / biała czekolada / ananas z wanilią / melisa

Zamówienia na kolację walentynkową do zrobienia w domu przyjmujemy do 10 lutego. Odbiór gotowych i zapakowanych menu możliwy będzie od 12 do 14 lutego. Prosimy zamawiać menu na Dzień Zakochanych mailowo pisząc wiadomość na adres restauracja@lamaddalena.pl, bądź telefonicznie dzwoniąc bezpośrednio do managera restauracji pod numer +48 603 288 100. Menu zamawiać będzie można również bezgotówkowo poprzez naszą stronę internetową www.lamaddalena.pl

Zapraszamy do składania zamówień. – zespół restauracji La Maddalena

 
<