Stoisko bożo-narodzeniowe


Aktualności30 listopada 2020

Stoisko bożonarodzeniowe

W ten przedświąteczny czas, zapraszamy Państwa na taras z widokiem na przepiękny, podświetlony gmach Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym zbudowaliśmy stoisko bożonarodzeniowe. Do odbioru zamówień online ale też na grzańca, kawę i jedną z naszych wytrawnych brioszek.

W czasie oczekiwania na zamówienie możecie Państwo na chwilę zatrzymać się u nas. Przystanąć na otwartym i dostępnym dla wszystkich tarasie i zamówić u nas grzańca, kawę bądź jedną z naszych wytrawnych brioszek.

Parking przy samej restauracji, do którego można się dostać od strony mostu Uniwersyteckiego stoi praktycznie pusty. Tam można zostawić auto, wpaść do nas na grzańca i dalej na spacer na wyspę Słodową, Ostrów Tumski i bulwar Xawerego Dunikowskiego. Ruch i aktywność fizyczna w czasie pandemii jest szalenie ważna. A centrum miasta w tych jakże krótkich dniach jest najlepszym, najbezpieczniejszym miejscem do spacerowania. Wrocław po zmroku jest piękny.

Pełne menu na wynos i na dowóz znajdziecie na naszej stronie www.lamaddalena.pl w zakładce menu na wynos. 

Zakupów można dokonać bezgotówkowo za pomocą płatności online. Współpracujemy też z Wolt Polska. Ale przede wszystkim namawiamy Was, abyście odwiedzali nas osobiście. 

Warto ❤

Czekamy na Was od środy do niedzieli od 13:00 do 20:00. Poniedziałki i wtorki mamy zamknięte.

 
<